„Dzieciństwo w teatrze jest bardzo przyjemne. Widzi się wiele ciekawych rzeczy… Do tej pory pamiętam taki moment, gdy po przedstawieniu stałam za kulisami i mogłam na chwilę wejść na scenę. I nagle zrobiło mi się tak jakoś dziwnie… Poczułam, że jestem w naprawdę szczególnym miejscu. Miałam wtedy zaledwie kilka lat, więc to musiało być naprawdę silne uczucie, skoro pamiętam je do dzisiaj…” powiedziała aktorka Hanna Mikuć.

Mamy nadzieję, że takie szczególne uczucia towarzyszyły zarówno widzom, jak i aktorom 18 stycznia 2013 roku. W tym dniu Szkolne Koło Teatralne, działające w II LO w Sanoku odwiedziło dzieci w naszym przedszkolu. Wśród widzów znaleźli się również uczniowie klas pierwszych SP nr 1 w Sanoku.

Licealiści przygotowali, pod kierunkiem pani Doroty Wierdak, świąteczne przedstawienie. W widowisku pojawiła się Święta Rodzina z Aniołami (jednego z nich zagrała mała Marysia z VII grupy), Gwiazdka, Mikołajka, Renifer, Osiołek, Dzieciaki i Diabełek.
Przedstawienie zakończyło się wspólnym kolędowaniem aktorów i widzów. Licealiści z wielką radością i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, za co zostali nagrodzeni przez dzieci brawami, słodyczami oraz podziękowaniami od pani dyrektor Małgorzaty Pietrzyckiej.

Obejrzyj zdjęcia w galerii