Akcja „Dokarmiamy ptaki” grupa III oraz I

Dzieci z grupy III „Elfy” i dzieci z grupy I „Kotki” aktywnie włączyły się do realizowanej aktualnie w przedszkolu akcji „Dokarmiamy ptaki”. Na zajęciach dydaktycznych poznały gatunki ptaków, które pozostają razem z nami w okresie zimowym. Z zainteresowaniem słuchały ciekawostek dotyczących wybranych gatunków ptaków tj. gil, sikorka, wróbel oraz dowiedziały się o różnicach w ich ubarwieniu . Efektem końcowym było wykonanie pracy plastyczno–konstrukcyjnej „Gil, sikorka, wróbelek to nasi przyjaciele”.

Rodzice z zaangażowaniem przyłączyli się do naszej przedszkolnej akcji wykonując karmniki dla ptaków. Podsumowaniem było wspólne wyjście z dziećmi z grupy I i II do przedszkolnego ogrodu w celu ich zawieszenia.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za aktywne włączenie się do naszej akcji. Serdeczne podziękowania składamy:

  • Panu Marcinowi Dolińskiemu – tatusiowi Oli z grupy III
  • Panu Michałowi Mucha – tatusiowi Liliany z grupy III
  • Dziadziowi Bartusia Czubek – z grupy III
  • Panu Grzegorzowi Juszczakowi – tatusiowi Antosia z grupy I
  • Panu Maciejowi Krok – tatusiowi Apolonii z grupy I