13 stycznia bieżącego roku Babcie i Dziadkowie 6-latków, Samorządowego Przedszkola nr 3 w Sanoku zostali zaproszeni do Centrum Sportowo-Dydaktycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka za sprawą Pani Dyrektor Małgorzaty Pietrzyckiej. Tam w auli szkoły babcie i dziadkowie z okazji ich święta mogli oglądać przepiękne widowisko Jasełkowe przygotowane przez Panią Agatę Dąbrowską nauczycielkę grupy IX „Biedronki”.

Wszystkie dzieci wykazały się dojrzałością wiekową. Z wielką wrażliwością i odwagą odgrywały powierzone im role. Na uwagę zasługiwała rola bacy o. Frańciszkanina, Stanisława Lelito, górala sądeckiego, wspaniale tańczącego i mówiącego gwarą góralską. Z ogromnym wzruszeniem wszyscy dziadkowie podziwiali własne wnuczęta, które doskonale prezentowały się w ślicznych strojach zakupionych na okazję jasełek. W imieniu wszystkich oglądających przedstawienie pragniemy złożyć serdeczne podziękowania w szczególności Pani Dyrektor Małgorzacie Pietrzyckiej za organizację i trud w przygotowanie doskonałych jasełek poprzez które, można było się dopatrzeć systematycznej i pełnej oddania pracy nauczycielek prowadzących tę grupę dzieci. Serdeczne podziękowania należą się również Pani Rektor doc. dr Elżbiecie Cipora za stworzenie nam wszystkim doskonałych warunków do podziwiania naszych ukochanych wnucząt.

Z wyrazami szacunku Zofia i Józef, dziadkowie Jasia grającego Św. Józefa