W dniu 15.01.2015r. w naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci długo czekały na to wydarzenie i już od rana we wszystkich grupach pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów,
Spider-Manów, Batmanów, niektóre dzieci trudno było poznać…

Wyjątkowość tego dnia podkreślała karnawałowa dekoracja stworzona z balonów i serpentyn w zimowych kolorach – zgodnie z tegorocznym motywem przewodnim naszego balu. Zabawa odbyła się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy skocznej muzyce.

Po karnawałowych tańcach, w salach czekał na przedszkolaków smaczny poczęstunek. Bal karnawałowy odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą mu niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia.