W dniu 30 listopada 2017 r. nasze przedszkole odwiedzili Górnicy z PGNiG w Sanoku. Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości przez panią dyrektor Małgorzatę Pietrzycką oraz występu artystycznego. Na ten szczególny dzień dzieci z grupy IV i VIII przygotowały program artystyczny: śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz tańczyły.

Zaproszeni goście przybyli w strojach galowych i podzielili się z dziećmi wiedzą na temat ciężkiej pracy w kopalni, ponadto przygotowali wiele ciekawostek oraz zagadek. W trakcie spotkania górnicy zadawali dzieciom pytania, za udzielenie prawidłowych odpowiedzi przedszkolaki otrzymywały różne prezenty.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, zakończyło się pamiątkowym zdjęciem, a wszystkie grupy zostały obdarowane słodkim prezentem.

Wszystkim górnikom składamy serdeczne życzenia!