Dzień Dziecka 2016

Z okazji Dnia Dziecka  w naszym przedszkolu zostały zorganizowane dodatkowe atrakcje dla naszych przedszkolaków.
W dniu 1 czerwca dzieci wzięły udział  w Quizie,  zabawach integracyjnych z chustą animacyjną KLANZA oraz zabawiły się w „Małych Malarzy” wykonując farbami kolorowe prace plastyczne na dużych arkuszach papieru pod kierunkiem pań: Barbary Rymar, Aleksandry Zoszak –Piecuch, Renaty Czeleń oraz Anny Lechoszest. Po zakończonych zabawach każde dziecko otrzymało drobny upominek. W kolejnym dniu wszystkie grupy – od maluchów do starszaków, wzięły udział w dyskotece. Zabawa była przednia – tańcom i pląsom nie było końca. Dzieci z dużym entuzjazmem
i radością śpiewały i tańczyły w rytmie różnorodnych przebojów oraz zabaw muzyczno-rytmicznych prowadzonych przez panie: Karinę Markowską, Marzenę Buczek i Katarzynę Łuczkę. Ostatni dzień naszych atrakcji to „Olimpiada Przedszkolaka”. W tym dniu dzieci brały udział w licznych konkurencjach sportowych współzawodnicząc z poszczególnymi drużynami. Przedszkolaki pokonywały różne tory przeszkód, biegały i skakały na piłkach. Jednak największe emocje budziło przeciąganie liny. Na twarzach gościł uśmiech, a kibicowaniu głośne okrzyki i oklaski. Zawody sportowe prowadziła pani Marzena Buczek przy pomocy pań: Anny Lechoszest, Marii Koczeń oraz wychowawczyń z poszczególnych grup.