II Przegląd  Dziecięcych Zespołów Tanecznych Ziemi Sanockiej

.

MIEJSCE PREZENTACJI:

Aula Centrum Sportowo-Dydaktycznego
 Państwowej Wyższej  Szkoły Zawodowej w Sanoku.

ZGŁOSZENIA I TERMINY:

1. Przegląd odbędzie się dnia 05. 2017r.
  2. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 21. 04. 2017r..
  3. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojego udziału w konkursie w terminie podanym przez Organizatora, oraz dostarczenie „karty zgłoszenia”. Zgłoszenia można przesyłać: pocztą: Samorządowe Przedszkole nr 3 w Sanoku, 38-500 Sanok, ul. Podgórze 26, mailem: przedszkole3sanok@vp.pl  lub bezpośrednio do sekretariatu przedszkola

1. ORGANIZATOR:

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3 w Sanoku,

1. Podgórze 26, 38-500 Sanok, Tel.13 464 53 40 e-mail:przedszkole3sanok@vp.pl

Szczegółowych informacji udzielają:
Marzena Buczek (660674398), Katarzyna Łuczka (501084451), Karina Markowska (664730953)

1. CELE PRZEGLĄDU:

• rozwijanie uzdolnień tanecznych dzieci,
  • wzbudzanie radości i pozytywnych doświadczeń podczas występów publicznych,
  • wymiana doświadczeń pomiędzy nauczycielami  zainteresowanymi kształtowaniem muzykalności dzieci z różnych placówek.
  1. REGULAMIN:
  2. Impreza ma charakter przeglądu.
  3. W przeglądzie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 5-6 lat z przedszkoli i innych placówek kulturalno oświatowych Ziemi
  4. O występie zespołów decyduje kolejność zgłoszeń (ograniczona ilość miejsc).
  5. Formację taneczną może stanowić mniejsza grupa osób ale może wystąpić tez cała grupa przedszkolna. Należy zgłosić dokładną liczbę uczestników.
  6. Każdy z zespołów prezentuje dowolny układ taneczny z obszaru tańca nowoczesnego, współczesnego, towarzyskiego, baletowego, itp. (bez elementów tańca ludowego).
  7. Czas trwania występu – maksymalnie 5 min.
  8. Grupy prezentują swój układ do nagrań przez siebie wybranych. CD z nagraniem powinno być opisane (nazwa grupy, instytucja) i dostarczone organizatorom najpóźniej do dnia 05.05.2017r.
  9. Kolejność prezentacji ustala Organizator. Opiekunowie zespołów otrzymają harmonogram przeglądu.
  10. Organizator zapewnia nagłośnienie.
  11. Jury powołuje Organizator Przeglądu.
  12. Za wszelkie sprawy wychowawcze oraz opiekę nad dziećmi podczas trwania przeglądu odpowiadają opiekunowie grupy placówek delegujących.
  13. Wszelkie koszty związane z dotarciem na miejsce przeglądu pokrywa uczestnik.
  14. Organizator zapewnia szatnie, poczęstunek, nagrody i dyplomy.
  15. Uczestnicy przeglądu udzielają Organizatorowi zgodę na dokumentację oraz publikację zdjęć i nagrań z występów.
  16. Organizator nie zapewnia uczestnikom w trakcie imprezy ubezpieczenia NNW.
  17. Uczestnictwo w Przeglądzie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.