W dniu 10 lutego 2016 r. w Przedszkolu Nr 3 w Sanoku odbyła się uroczysta Gala Recytatorska pod hasłem „Zimo, zimo baw się z nami”. Na podkreślenie zasługuje fakt, że dzieci wraz z Rodzicami prezentowały wiersze własnego autorstwa o tematyce zimowej.

Otwarcia uroczystości dokonała pani Dyrektor M. Pietrzycka serdecznie witając dzieci, rodziców oraz jury w składzie:  Naczelnik Wydziału Edukacji UM W Sanoku pani Irena Penar, Dyrektor przedszkola  Małgorzata Pietrzycka, Z-ca dyrektora przedszkola Janina Milczanowska, dyrektor MBP w Sanoku pan Leszek Puchała oraz przedstawiciele Rady Rodziców pani Katarzyna Leśniak i pan Norbert Nazarkiewicz. Całość Gali Recytatorskiej poprowadził pan Damian Biskup, a za jej przebieg odpowiadały: pani Bogumiła Szuba, pani  Agnieszka Zając i  pani Marzena Zając.

Oprawę graficzną dyplomów konkursowych opracowała pani Bożena Pabian Chmura.

Mali mistrzowie deklamacji  prezentując wiersze własnej  twórczości  zachwycili pomysłowością w interpretacji  oraz pracami plastycznymi wykonanymi  do tematyki wiersza. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni i otrzymali książki wraz z pamiątkowymi dyplomami.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w konkursie oraz sponsorom nagród książkowych firmie: PZU Życie