Konkurs plastyczny w ramach projektu EKO- SANOK

W ramach realizowanego w naszym przedszkolu Projektu ekologicznego pod hasłem „Eko – Sanok” zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie różnorodności biologicznej miasta „ dzieci z grupy V przygotowały grupową pracę przestrzenną nt. „selektywna zbiórka odpadów na terenie gminy miasta Sanoka. Organizatorem w/w Kampanii był Burmistrz Miasta Sanoka pan Tadeusz Pióro, koordynatorem Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 30.10. br. a uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Sali Herbowej Urzędu Miasta.

Z rąk Burmistrza pana Tadeusza Pióro – reprezentacja dzieci z gr. V wraz z opiekunem panią Marzeną Zając odebrała wspaniałą nagrodę ( zestaw puzzli i gier dla wszystkich grup przedszkolnych ) – za zajęcie III miejsca. Wszystkie prace plastyczne przygotowane na konkurs przez dzieci z sanockich przedszkoli i szkół podstawowych zostały sfotografowane i zamieszczone w Kalendarzu na rok 2016 opracowanym i wydanym przez Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta Sanoka.