Odwiedziny Świętego Mikołaja

Odwiedził nas Mikołaj
W dzień Świętego Mikołaja czuwa dzieci moc.
Czy nie idzie tą ścieżyną Święty w ciemną noc.
Patrzą przez okienko dzieci w dal.
Choć mróz wielki, choć śnieg leci, idzie święty już.
Szron pokrywa siwą brodę, śnieg przylgnął do szat.
Idzie Święty do przedszkola w ten zimowy czas.

Szóstego grudnia zawitał do nas Święty Mikołaj. Ponieważ śniegu było zbyt mało by renifery sanie pociągnęły, ulubieniec dzieci w czerwonym ubraniu z długą brodą
i workiem prezentów przyjechał traktorem. Oj, działo się działo! Przedszkolaki przywitały gościa z dalekiej krainy tańcem i piosenką. Śnieżynki Mikołaja wprowadziły, a Krasnale w swojej krainie ugościły. Prezenty Mikołaj rozdawał, a pan fotograf na zdjęciach miłe chwile utrwalał.

W trakcie spotkania ze świętym Mikołajem przedstawiciele SPGM – pan prezes Jan Paszkiewicz i pan Wiesław Pyrcak wręczyli dla każdej z grup w oddziałach zamiejscowych ufundowane przez SPGM zestawy audio do odtwarzania muzyki, za które z serca dziękujemy.

Dziękujemy Mikołaju kochany za prezenty i pamiętaj, że my zawsze na ciebie czekamy.