Dnia 17 stycznia 2013 roku odbył się V Przegląd Kolęd i Pastorałek organizowany przez MDK w Sanoku. Nasze Przedszkole reprezentowała grupa wokalna o nazwie „ Kolędujące gwiazdeczki” z grupy VIII w składzie : Lidia Pawlecka, Gabriela Jagielska, Kamila Stec, Joanna Kiczorowska, Milena Ryba, Elwira, Żuchowska, Michała Tarapacki, Krzysztof Stabryła i Paweł Szałankiewicz. Dzieci pięknie zaśpiewały kolędę „Gdy śliczna Panna”. „Kolędujące gwiazdeczki” swoim występem zachwyciły jury, które przyznało naszym małym artystom główną nagrodę w kategorii przedszkola – Statuetkę Śpiewającego Anioła.

„Kolędujące Gwiazdeczki” przygotowały do występu panie nauczycielki: mgr Agata Dąbrowska, mgr Katarzyna Łuczka, mgr Marzena Zając.

Obejrzyj zdjęcia w galerii