Serduszkowy Bal dla Dzieci

W dniu 16.02.2017 r. w naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Zgodnie z tegorocznym motywem przewodnim– serduszkami, całe przedszkole, a przede wszystkim sala balowa, od rana przystrojone były czerwonymi balonami w kształcie serc.

Wszystkie dzieci długo czekały na to wydarzenie i już od rana w salach witaliśmy kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Manów, Batmanów, niektóre dzieci trudno było poznać….
Zabawa odbyła się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy skocznej muzyce. Bal karnawałowy odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą mu ogromne emocje i niezapomniane przeżycia.

Dzieci chętnie przygotowały też własnoręcznie wykonane maski karnawałowe. Cztery najciekawsze zostały wysłane na ogólnopolski konkurs, chociaż ich wybranie stanowiło nie lada wyzwanie. Wszystkie maski były niezwykle pomysłowe i piękne. Wybór był bardzo trudny. Najpiękniejsze maski można było zobaczyć na pokonkursowej wystawie masek, w przedszkolnym holu.