Święto Niepodległości 2016

10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia patriotyczna z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 11 listopada. W uroczystości wzięły udział wszystkie grupy wiekowe.  W dniu  15 listopada  br zaproszone zostały również dzieci z grup młodszych z oddziałów zamiejscowych  (zlokalizowanych w Szkole Podstawowej Nr 1 i w Żłobku nr 1).

Szacunek i miłość do Ojczyzny najmłodsi wyrazili poprzez recytację wierszy i pieśni o charakterze patriotycznym oraz tańcami : układ taneczny do muzyki Chopina, wiązanką tańców narodowych- polonez Ogińskiego – dzieci z grupy X krakowiak i góralski w wykonaniu dzieci z gr. IX. Galowe stroje oraz wystrój sali dopełniły podniosłą atmosferę uroczystości.

Dzieci miały również przyjemność zaprezentować program patriotyczny dla Rodziców. W dniu 17 listopada zostali zaproszeni rodzice z grup IX i X. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Z-ca Burmistrza Miasta Sanoka Stanisław Chęć.