W dniu 17 czerwca br. na placu zabaw zorganizowany został przez Samorządowe Przedszkole, Radę Rodziców i Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola Pod Sanockim Zamkiem VIII Smerfny Piknik Rodzinny. Celem pikniku było zorganizowanie atrakcyjnego dnia i dobrej zabawy, a przy tym uzyskanie środków finansowych na dalszą rozbudowę placu zabaw. Przy brzmieniu smerfnych hitów, oraz w towarzystwie Smerfów i Gargamela można było skorzystać z wielu atrakcji: dla dzieci przygotowana była ścianka wspinaczkowa GOPR, trampolina, malowanie twarzy, zwiedzanie wozu strażackiego i karetki pogotowia, balony dmuchane helem. Na scenie wystąpiły dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych prezentując programy wokalno-taneczne. Muzyczną atrakcją pikniku był występ zespołu wokalnego MDK Cassiopea. Wielu wrażeń dostarczył również występ grupy sportowej SPARTANIE z Zahutynia. Przedszkolna kuchnia przygotowała wyśmienite dania. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się rodzice, którzy na apel dyrekcji przygotowali wiele różnorodnych przepysznych ciastek i placków. Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola Pod Sanockim Zamkiem celem pozyskania środków zorganizowało na pikniku publiczną zbiórkę pieniężną w postaci sprzedaży cegiełek wartościowych o nominale 5,-zł. Dochód z całego pikniku wyniósł 7868,66zł w tym ze zbiórki publicznej „Cegiełka na budowę placu zabaw dla dzieci” wyniósł: 2795,-zł Całość uzyskanych środków przeznaczona zostanie na rozbudowę placu zabaw dla dzieci. Piknikowa niedziela upłynęła w radosnej i serdecznej atmosferze integrując dzieci, rodziców, pracowników przedszkola, sponsorów, sanockie władze oraz całą lokalną społeczność.

Rodzicom, sponsorom oraz wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak udanej imprezy wyrażamy bardzo bardzo gorące podziękowanie

Obejrzyj zdjęcia w galerii

Mamusie, które przygotowały pyszne wypieki na Piknik:

• Pani Agata Ostrowska
  • Pani Monika Skiba