Wiosenne wierszowanie

12 maja br. w Samorządowym Przedszkolu Publicznym Nr 3 odbyła się gala recytatorska pod hasłem „Wiosenne wierszowanie”, w której wzięło udział 43 uczestników wraz z rodzicami – autorami wierszy. Dyrektor przedszkola pani Małgorzata Pietrzycka – przewodnicząca Komisji powitała przedszkolaków oraz jury w składzie: z-ca dyrektora pani Janina Milczanowska, dyrektor MBP pan Leszek Puchała, pani Elżbieta Ciupak, oraz prowadzącego uroczystość pana Damiana Biskupa.

Mali mistrzowie deklamacji prezentując wiersze własnej twórczości zachwycili pomysłowością w interpretacji oraz pracami plastycznymi wykonanymi do tematyki wiersza. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni i otrzymali książki wraz z pamiątkowymi dyplomami.

W trakcie uroczystości odbyło się podsumowanie akcji „Książka dla szpitala”, w ramach której maluchy zgromadziły książki dla chorych dzieci. Pan dyrektor Puchała podziękował przedszkolakom za dar serca wręczając każdej grupie podziękowanie.