Wizyta Św. Mikołaja

8.12.2014 nasze przedszkole odwiedził prawdziwy Święty Mikołaj. Długo błądził po okolicy, na szczęście znaleźli go dzielni strażacy z KSP w Sanoku i przywieźli do przedszkola, gdzie z niecierpliwością oczekiwały na niego dzieci. Mikołaj św. wszedł do Sali w towarzystwie wesołych reniferów. Dzieci z gr. III – „Biedroneczki” przygotowały krótkie uroczyste powitanie, śpiewały piosenki, recytowały wiersze. Największe wrażenie na miłym gościu wywołała piosenka pt. „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”.

Najważniejszym i najmilszym momentem dla wszystkich dzieci było wręczenie prezentów indywidualnych oraz dla całej grupy. Mikołaj z żalem opuszczał szczęśliwe dzieci i obiecał, że za rok wróci do nas.