Wizyta Św. Mikołaja

6 grudnia 2013 r. odwiedził nasze przedszkole długo oczekiwany przez dzieci Św. Mikołaj, który przyjechał samochodem. Przedszkolaki przyjęły Gościa z wielką radością zaglądając przez okna i głośno skandując jego imię. Św. Mikołaj ubrany był w tradycyjny czerwony ornat biskupi a towarzyszyły mu 3 małe elfy z grupy VII. Pani Dyrektor powitała dostojnego Gościa a następnie pełniła rolę jego pomocnika.

Dzieci z grupy VII zaprezentowały przedstawienie pt: „Zimowa bajka dla Św. Mikołaja”, przygotowaną pod kierunkiem nauczycielek Teresy Królickiej i Agnieszki Zając. Po spotkaniu ze wszystkimi dziećmi Św. Mikołaj wędrował od grupy do grupy wręczając każdemu dziecku indywidualny prezent w postaci książki, gry dydaktycznej oraz słodkiej paczuszki. Ponadto każda grupa otrzymała zestaw puzzli oraz bajek do czytania. Był to dzień pełen przeżyć emocji. Świętemu Mikołajowi dziękujemy i zapraszamy w następnym roku.

Podziękowanie:
Dyrekcja Samorządowego Przedszkola Nr 3 wyraża gorące podziękowanie panu Dariuszowi Sucheckiemu ( tatusiowi Alanka z grupy III), który zadbał o nagłośnienie uroczystości oraz panu Łukaszowi Paluchowi( tatusiowi Oliwiera z grupy IV ), który pomógł św. Mikołajowi dotrzeć do przedszkola.