W dniach 6-9 czerwca br nasze przedszkolaki uczestniczyły w wycieczkach autokarowych do Nowosiółek. Pod opieka przewodnika przeszły ścieżką przyrodniczą „Knieja”, podczas której poznały „mieszkańców” karpackiej puszczy, wyszukiwały i rozpoznawały rośliny łąk i lasów. Końcowym etapem ścieżki było wyjście na platformę  widokową,  z której dzieci oglądały piękną panoramę Nowosiółek. Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały również opowieści pani przewodnik w Muzeum Łowiectwa Knieja. Wiele radości sprawił również dzieciom wyjazd do miejscowości Rabe gdzie na nasze pociechy czkały  kiełbaski z grilla, herbatka i banan. Na polu biwakowym  przedszkolaki wspaniale się bawiły a pani przewodnik przygotowała dla nich konkurs wiedzy przyrodniczej a licznymi nagrodami.

Pełne wrażeń wróciły do przedszkola.