Zielona noc 2015

W dniu 12.06.2015 r. w godzinach popołudniowych dzieci kończące edukację przedszkolną uczestniczyły wraz ze swoimi rodzicami w  imprezie „zielony wieczór”  organizowanej przez dyrekcję, kadrę nauczycielską oraz rodziców. Było to bardzo aktywne, pełne wrażeń i radości popołudnie spędzone  z rodzicami i nauczycielami. W imprezie brały udział cztery grupy ( IV, V, VII i VIII ), z których każda miała do wykonania określone zadania, m.in. przeciąganie linii, wyścigi sportowe dzieci kontra rodzice, zabawy na trampolinie, na dmuchanej zjeżdżalni, z chustą animacyjną. Było także malowanie farbami na dużych arkuszach bristolu oraz malowanie twarzy.

Po zawodach sportowych i chwilowym odpoczynku przy grillu, rozpoczęła się druga część aktywnego wieczoru – aerobik i dyskoteka na świeżym powietrzu. Prowadzone przez panie Marzenę Buczek i Karinę Markowską. Dzieci uczyły swoich rodziców układów tanecznych, których nauczyły się przez cały rok szkolny, zabawy było co niemiara, a aktywność przedszkolaków nie miała granic!

Taryfy ulgowej nie było dla nikogo, bawiły się dzieci, rodzicie oraz nauczyciele, (oczywiście dzieci  jak zwykle były bezkonkurencyjne!:))