Warsztaty Muzyczne

W dniu 02.02.2018 roku w Samorządowym Publicznym Przedszkolu Nr 3 w Sanoku odbył się koncert oraz warsztaty muzyczne z bum bum rurkami, przeprowadzone przez  pana Roberta Handermandera – nauczyciela Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku  oraz PWSZ im Jana Grodka  w Sanoku, wybitnego sanockiego  muzyka i kompozytora. W spotkaniu uczestniczyły także młode artystki – pianistki: Pianistki: Wiktoria Wolanin, Alicja Petryk, Kinga Kucharczyk, Laura Pietryka, Alicja Jarosz, Paula Doskowska oraz fagocistka Izabela Jarosz, a także studentki PWSZ w Sanoku z Edukacji Artystycznej: Magdalena Zubel i Natalia Twardy –  które  zapewniły  przepiękną oprawę muzyczną przenosząc dzieci w zaczarowany świat muzyki.

Przedszkolaki przeżyły wspaniałą przygodę w świecie dźwięków i instrumentów muzycznych, wspaniale bawiąc się, ucząc oraz słuchając przepięknych utworów a także aktywnie uczestnicząc w warsztatach z bum bum rurkami.