Dnia 18 maja 2018 r.odbyła się III edycja „Przeglądu Dziecięcych Zespołów Tanecznych Ziemi Sanockiej” organizowanego przez Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3 w Sanoku, pod patronatem Rektora PWSZ w Sanoku doc. dr Elżbiety Cipora, Posła na Sejm RP Piotra Uruskiego oraz Burmistrza Miasta Sanoka Tadeusza Pióro. Kolejny raz, dzięki uprzejmości Pani Rektor, przegląd miał miejsce w Centrum Sportowo- Dydaktycznym PWSZ w Sanoku im. Jana Grodka.

W tegorocznej edycji wzięło udział prawie 200 dzieci ze wszystkich sanockich publicznych przedszkoli i ochronek. Uroczyste rozpoczęcie imprezy uświetnił swoim występem zespół Mażoretek „Vivid” OSP Jaćmierz. Następnie na scenie pojawiło się dwanaście grup tanecznych. Prezentowany przez małych artystów kunszt taneczny, a także przepiękne stroje, zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie, oklaskom i owacjom nie było końca. Jak zauważyli zaproszeni goście i jury, poziom prezentowanych układów z roku na rok jest coraz wyższy.

Głównym sponsorem tegorocznego przeglądu był Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusza Pióro, dzięki któremu uczestnicy otrzymali okolicznościowe statuetki, dyplomy i prezenty. Nasze działania w organizacji imprezy wsparli także prezes „SPGM”- Jan Paszkiewicz, Prezes firmy „Pass Polska” Jaromir Wilusz, Pan Czesław i Marek Grządziel właściciele firmy „Transprzęt” oraz Państwo Katarzyna i Michał Jadczyszyn, którzy ufundowali rogaliki dla wszystkich przedszkolaków.

Organizatorki przeglądu Marzena Buczek, Katarzyna Łuczka oraz Karina Markowska pod kierunkiem pani dyr Małgorzaty Pietrzyckiej gorąco dziękują wszystkim sponsorom, nauczycielom, rodzicom za owocną współpracę.

Galeria zdjęć