Dnia 14.05.2018 r. nasze przedszkole oraz oddział zamiejscowy przy ulicy Kochanowskiego, odwiedziły policjantki z Powiatowej Komendy Policji w Sanoku. Policjantki przeprowadziły prelekcję na temat prawidłowego poruszania się po drodze, bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz właściwego zachowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Wszystkie przedszkolaki dowiedziały się, jak należy zachować się w razie ataku groźnego psa, a następnie przećwiczyły pozycję obronną. Największą uwagę dzieci skupiły jak zwykle elementy wyposażenia, które używane jest, na co dzień w pracy policjanta. Dzieciaki mogły przymierzyć czapki, kamizelki, kurtki policyjne i chociaż przez chwile poczuć się jak prawdziwy policjant. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Na zakończenie wizyty przedszkolaki zaśpiewały piosenkę i wręczyły paniom  policjantkom laurki z podziękowaniami.