Przygody niegrzecznej żabki

W dniach 15-17.05.2018 r. dzieci z grupy VI „Stokrotki” w ramach realizacji programu wychowawczo-profilaktycznego, przygotowały i zaprezentowały przedszkolakom z wszystkich grup I-XII przedstawienie „Przygody niegrzecznej żabki”. W kolejnym dniu teatrzyk obejrzeli również zaproszeni rodzice, którzy chętnie zaangażowali się w przygotowanie strojów dla swoich dzieci.

Mali aktorzy wspaniale i w zabawny sposób opowiedzieli historię małej żabki, która nie słuchała swojej mamy. Zaprezentowany teatrzyk ma charakter wychowawczy- ukazuje dzieciom, co dobre a co złe, uczy miłości, szacunku i przywiązania do rodziców.

Po raz kolejny występ małych aktorów, którzy zaprezentowali swoje zdolności artystyczne został zakończony gromkimi brawami oraz gratulacjami zarówno od rodziców jak i nauczycieli.

Na zakończenie pani wicedyrektor Janina Milczanowska przekazała dzieciom podziękowania i wyrazy uznania  za przygotowanie i zaprezentowanie wspaniałego przedstawienia.

Galeria zdjęć