30 maja nasze wszystkie  przedszkolaki brały udział w dniu sportu organizowanym na Podgórzu. Pogoda dopisała, świeciło słońce a radości i zabawie nie było końca. Dzieci z zapałem i dużym zaangażowaniem pokonywały zwinnościowy tor przeszkód a szczególnie przejście przez tunel i przenoszenie piłki na rakietce. Rzucały piłkami do celu i ustanawiały rekordy    w rzucie piłką lekarską. Jak prawdziwi sportowcy walczyli o sportowy sukces. Najbardziej ambitnym ciężko było zachować spokój , gdy w przeciąganiu liny wygrali koledzy po jej drugiej stronie. Przed Mistrzostwami Świata w piłce nożnej dziewczynki i chłopcy  dzielnie trenowali  strzały na bramkę. Może to właśnie był początek drogi piłkarskiej kariery. Skoczność przedszkolaków rozwijana była dzięki skokom przez skakankę i niezapomnianej grze w klasy. Wszyscy skakali jak kangury na dużych, gumowych piłkach , co nie jest łatwym zadaniem, ale dzieci dawały sobie świetnie radę. Na zakończenie każdy z dumą prezentował na swojej koszulce naklejkę przedszkolaka – sportowca.

Do zobaczenia w następnym roku na dniu sportu .