Minionkowy Bal

Dzień 08.04.2018 roku był dla Przedszkolaków z GR XI i XII dniem pełnym wrażeń oraz niesamowitej zabawy. To właśnie tego dnia w Państwowej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku odbył się Bal kostiumowy, którego tematem przewodnim były Minionki. W ten bajkowy klimat wprowadziły dzieci studentki z Koła Naukowego Młodych Pedagogów pod opieką mgr Patrycji Pater, przygotowując bogatą dekorację i oprawę. Imprezę prowadziły studentki, które zadbały o wspaniałą zabawę i dobry humor każdego przedszkolaka. Wesołym tańcom, pląsom towarzyszyło wiele atrakcji. Uśmiechy nie znikały z twarzy dzieci. Oprócz wspaniałej zabawy na przedszkolaki czekała jeszcze jedna niespodzianka: pyszne babeczki, ciasteczka, owoce, soki i inne smakołyki. Było pysznie.

Pracownikom Zakładu Pedagogiki Państwowej Szkoły Zawodowej oraz Studentkom serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę. Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal za rok.