Chopin oczami dziecka

Nasze Przedszkole wzięło udział w konkursie „Chopin oczami dziecka” organizowanym przez  Podkarpacką Fundację Rozwoju  Kultury. Konkurs plastyczny skierowany do najmłodszych miał na celu  zapoznanie z postacią   naszego  wybitnego kompozytora. Przedmiotem konkursu  było  przygotowanie pracy przedstawiającej w ciekawy i twórczy sposób sylwetkę Fryderyka Chopina.

Weronika Poliwka z gr. IV, która przygotowała pracę pod kierunkiem pani  Marzeny Zając oraz Maria Kmiotek z gr. V, która przygotowała pracę pod kierunkiem pani Bogumiły Szuby – zostały  nagrodzone przez jury konkursowe.

Dnia 16 stycznia br. do naszego przedszkola zawitała delegacja  pod przewodnictwem  v-ce Prezesa Fundacji pana Janusza Ostrowskiego,  który  wręczył  autorkom nagrodzonych prac dyplomy okolicznościowe oraz wspaniałe nagrody.  Paczki – niespodzianki  zostały również przekazane grupom przedszkolnym,  do których uczęszczają  nasze małe artystki.

Wyrażamy podziękowanie fundatorowi tak pięknych nagród –  firmie Centrum Dziecięce ELBUŚ z Sanoka, za dostarczenie  dzieciom  wiele radości.