14 października to data niezwykle ważna w życiu każdej placówki oświatowej – jest to bowiem Dzień Edukacji Narodowej.

Pamiętamy w tym dniu o nauczycielach i całym personelu niepedagogicznym – bo to jest ich święto. Dlatego właśnie w naszym przedszkolu 12 października odbyła się uroczysta akademia. Wspólne spotkanie uświetnił program artystyczny przygotowany przez dzieci z grupy V, w którym zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, a także wręczyły wszystkim Paniom bukieciki kwiatów. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim pracownikom przedszkola za trud ich pracy oraz życzyła dalszych sukcesów.

Z ogromną radością informujemy, że w uznaniu dotychczasowego dorobku i osiągnięć pracy zawodowej Pani Dyrektor Małgorzata Pietrzycka otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej. Nagrodami Dyrektora uhonorowani zostali nauczyciele: mgr Teresa Królicka, Małgorzata Gaweł, mgr Sabina Wiatr i mgr Renata Czeleń oraz personel niepedagogiczny: Katarzyna Witwicka, Zdzisława Małek, Grażyna Piecuch, Maria Borczyk, Renata Hnat, Ewa Maliczyszyn, Małgorzata Pisaniak i mgr Izabela Kozioł. Pani mgr Agata Dąbrowska – otrzymała Nagrodą Burmistrza Miasta Sanoka.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy zdrowia i dalszych sukcesów w pracy.

Obejrzyj zdjęcia w galerii