6.03.2013 r. w Samorządowym Przedszkolu Nr 3 odbyły się obchody „Dnia Marchewki” w ramach realizacji programu „Kubusiowi przyjaciele natury”. W tym dniu wszystkie przedszkolaki jak i panie nauczycielki ubrane były w kolorze pomarańczowym. Dzieci pod kierunkiem pani dyrektor Małgorzaty Pietrzyckiej oraz nauczycielek Bogumiły Szuby, Małgorzaty Gaweł, Aleksandry Zoszak Piecuch i Małgorzaty Winiarskiej uczestniczyły w różnych zabawach i konkursach, śpiewały piosenki o marchewce, a także uczestniczyły w wyborach króla i królowej Balu Marchewkowego.

Szczególnie interesujący był quiz o marchewce, podczas którego okazało się jaka bogatą wiedzę mają dzieci na temat historii pochodzenia marchewki oraz jej walorów odżywczych.

Jesteśmy pewni, że po takim dniu pełnym śmiechu i witamin wszystkie przedszkolaki będą radosne i zdrowe.

Obejrzyj zdjęcia w galerii