Konkurs recytatorski

Dnia 29 listopada br. odbył się w naszej placówce III Konkurs Recytatorski pod hasłem „Moje wiersze i Rymowanki”. Podczas konkursu 50 uczestników zaprezentowało własne utwory oraz prace plastyczne nawiązujące do tematyki wiersza. Wśród zaproszonych gości byli rodzice „młodych twórców”, którzy towarzyszyli dzieciom w trakcie recytacji. Pani Dyrektor zaprezentowała własny utwór pt.”Dynia”, którego fragment recytowała jedna z uczestniczek konkursu.

Oceny prezentowanych utworów dokonała komisja w składzie: Naczelnik Wydziału Edukacji Irena Penar, Dyrektor Przedszkola Małgorzata Pietrzycka Z-ca dyrektora Janina Milczanowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 Lidia Mackiewicz Adamska, Przedstawiciel PWSZ w Sanoku dr Anna Chudzik, Przewodniczący Rady Rodziców Jakub Osika, Wiceprezes Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola Pod Sanockim Zamkiem Marzena Kalbarczyk oraz Małgorzata Winiarska przedstawiciel Rady Pedagogicznej.

Organizatorami konkursu były nauczycielki Bogumiła Szuba, Agnieszka Zając i Marzena Zając.

Mali artyści wraz z rodzicami otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców. Zamierzeniem Dyrekcji przedszkola i pań organizujących konkurs jest wydanie tomiku wierszy i rymowanek zaprezentowanych przez uczestników.

Dziękujemy sponsorom, nagrodzonym dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów