Dnia 22.XI.2014 r. na zaproszenie Dyrekcji, dzieci i nauczycieli przybyła do naszego przedszkola pani policjant z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych, najpierw młodsze, następnie starszaki, powitały niecodziennego gościa.

Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna i odpowiedzialna  jest  praca policjanta. Duże zainteresowanie wywołało umundurowanie i wyposażenie policjanta.W podziękowaniu za przybycie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczących ruchu drogowego, bezpiecznej zabawy  dzieci z grupy II przygotowały wiersze i zaśpiewały piosenkę a po spotkaniu wręczyły pani policjant okolicznościowy upominek.

Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasadach bezpieczeństwa, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!