Turniej Piłkarski

Dnia 7 czerwca 2016 r. dzieci z grupy V i VII uczestniczyły w IX edycji Turnieju Piłkarskiego organizowanego przez FUNDACJĘ PROMOCJI SPORTU EKOBALL.  Impreza odbyła się w hali widowiskowo- sportowej ARENA SANOK.  W turnieju uczestniczyło 6 drużyn, a mecze zostały rozegrane  systemem “każdy z każdym”.

Znakomity doping kolegów i koleżanek z przedszkola, odgłosy trąbek sprzyjały dobrej zabawie i wielkim emocjom. Dodatkową niespodzianką dla wszystkich dzieci była pizza oraz lody.  Przy takich turniejach, jak to określili organizatorzy,  „nie ma wyników, są tylko zwycięzcy, a tymi Championami są Dzieci”, które tak wspaniale radziły sobie podczas wszystkich rozegranych meczy. Jednak my chcielibyśmy zaznaczyć  i pochwalić się, że nasza  drużyna spisała się znakomicie- wygrała wszystkie spotkania nie tracąc ani jednej bramki. Dzieci tętniły radością, a zwieńczeniem ich sukcesu był puchar oraz dyplomy.

Skład drużyny: Kuba Serwatko, Piotruś Chyra, Paweł Kopczyński, Piotruś Robel, Adaś Kołodziejczyk,  Kajtek Galik, Helena Leśniak, Madlen Pietrusa, Julia Zając, Marcel Milczanowski, Łukasz Mateja, Michał Skubiński, Stasiu Robel, Filip Nazarkiewicz, Maks Stroka, Piotruś Wójcik, Patryk Biskup. Opiekunką drużyny  była pani Marzena Buczek.