Dnia 19 grudnia 2012 roku odbyła siew naszym przedszkolu uroczysta Wigilia, w której wzięły udział wszystkie dzieci, pracownicy oraz zaproszeni goście: Naczelnik Wydziału Edukacji pani Irena Penar, O. Gwardian Zbigniew Kubit, pani Maria Bułdys i pani Stanisława Skwarcan

Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem Jasełkowym pt „Betlejemska Opowieść” przygotowanym przez przedszkolaki z grupy VIII.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem i oddaniem zaprezentowały własne umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Nasze starszaki wcieliły się w role: Maryi, Józefa, aniołów, Trzech Króli, pastuszków. Wszyscy ulegli magii przedstawianych Jasełek i chętnie brali udział we wspólnym kolędowaniu. Wspaniali młodzi aktorzy zostali nagrodzeni za swój występ gromkimi brawami.

Po obejrzeniu Jasełek wszyscy udali się na Wigilię, która rozpoczęła się od tradycyjnego łamania się opłatkiem. Pani Dyrektor oraz zaproszeni goście złożyli życzenia.
Na stoły podano tradycyjne dania wigilijne: barszcz z uszkami, pierogi i rybę.

Obejrzyj zdjęcia w galerii